I Split se uključio u proslavu Svjetskog Dana Glazbe. Na nekoliko lokacija su nastupili bendovi: Videokrug , Peacefool Snyte i The Fab Seven
Boris je bio sa svojim foto aparatom
foto albumi:
* sve fotografije: Boris Vincenzo Dalmatino/MLP-U
Videokrug / Split
osnovani 2025
Joško Bulić – vokal, Denis Mitar – električna gitara, Adrian Agnić – električna gitara, Željko Agnić – bas gitara, Hrvoje Jakšić – bubanj
Peacefool Snyte / Split
osnovani 2019
Gordan Bulić – vokal, gitara, Hrvoje Bandić – solo gitara, Teo Frana – bubanj, Željko Agnić – bass gitara
The Fab Seven / Split/Brač
osnovani 2023
Joško Bakić – vokal, bas gitara, Marko Petrov – vokal, akustična gitara, Ivan Dodig – vokal, klavijature, Lion Boldović – klavijature, Dasen Martinić – bubnjevi, Ante Žuvić – vokal, električna gitara, Biljana Kocet – vokal
