Bila je jednom jedna grupa koja se prozvala The ‘N Betweens.
Bili su uspješni, ali samo u lokalnim okvirima, sve dok ih pod svoje nisu uzeli Chas Chandler kao menadžer i Jack Baverstock, šef A&R odjela u diskografskoj kući Philips Records, koji im nudi ugovor, ali pod uvjetom da promijene ime.
Slučaj je htio da u tom trenutku u uredu bude i Jackova tajnica, koja je na ručnoj torbi nosila naziv Ambrose, i cipele, proizvođača cipela, Slade.
I ime je bilo rođeno – Ambrose Slade.
Prvi su album “Beginnings” izdali pod imenom Ambrose Slade, da bi na Chasovo inzistiranje ime skratili samo na Slade.
I povijest se počela ispisivati!
Eto!
Slade – “Mama Weer All Crazee Now”
Ja nisam vlasnik autorskih prava fotografija, videa ni muzike. Stoga, sva prava idu samo stvarnim vlasnicima. Ako ste pak vlasnik fotografije, videa ili muzike, kontaktirajte me mailom, koji se nalazi na stranici “Info”, i video sa svim sadržajima će biti uklonjen s portala.
I am not the owner of either the image, video or the original songs. Therefore, all rights go to their respective owners. If you are the owner of the image, video or any of the songs, write to me a private message, located on “Info” page, and I’ll delete this video immediately.
